Liukukahva vaatekaappiin ilman lukkosylinteriä
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Valmistusvuodesta 08/2008 alkaen kaikkiin vaate- ja lokerokaappeihin nro 949011–949073 ja nro 958710–958776. Sopii oikea- ja vasenkätisiin oviin. Asennus vasenkätisiin oviin tapahtuu 180° käännöllä. Sopii myös TFT-näyttökoteloon nro 948101, 948121, 948122, 948251–948262, 948401 sekä nro 951450, 951451, 951460, 951461, 951470 ja nro 951502, 951503, 951620, 951621, 951625, 951626, 951630 sekä kannettavan tietokoneen kaappiin nro 944520, 953530.
Toimitussisältö
Liukukahva taivutetulla ja uritetulla lukituskielekkeellä. Kahva asennetaan koteloon Art-bajonettikiinnityksellä. Muita kiinnityselementtejä ei tarvita.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vetokahva |
|---|---|
| Työpistekalusteille alkaen valmistusvuodesta | elokuu 2008 |
| Lukkolieriön pistokiinnitys voidaan tehdä suoraan | kyllä |
| Ho-lukitusjärjestelmän lukkosylinteri on mahdollista asentaa | kyllä |
| Lukkosylinteri vaihdettavissa | kyllä |
| Toimitus ilman lukkosylinteriä | kyllä |
| Lukkokielen pituus | 45 mm |
| Lukon tyyppi | sylinterilukon kiinnittämiseen |
| Lukituskielen leveys | 26 mm |
| Lukituskielen muoto | 20 mm taivutettu; 12 mm jaettu |
| Kiinnitysmateriaali sisältyy toimitukseen | kyllä |
| Muita kiinnikkeitä ei tarvita | kyllä |
| Merkintäkentällä | kyllä |
| Työntökahvan materiaali | Muovi |
| Väri | musta |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G914221 |
|---|---|
| EAN | 4045197492272 |