Tietokoneen työasema tulostinluukulla
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
TFT-näyttökotelo litteille näytöille, kiinteällä kaapelisäilytyskourulla. Tietokonekasetti, jossa tuuletin kasetin kannessa ja siirrettävä hyllytaso. Lukittava näppäimistölaatikko, jossa bambuinen rannetuki, korkeussäädettävissä 3 portaassa 60 mm:n jaolla. Näppäimistölaatikko napsahtaa kiinni ääriasennossa. Bambuinen laskutaso.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet ja laatikot antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut.
Huomautus
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Toiminto
IP41: Suoja pystysuoraan tippuvaa vettä vastaan sekä suoja vierasesineiden tunkeutumista vastaan, kun halkaisija on yli 1 mm; työkalut ja johdot on kuitenkin pidettävä etäällä.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Tietokoneen, näytön, tulostimen ja muun oheislaitteiston kuljetukseen, säilytykseen ja käyttöön.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä käytä lamppua alueilla, joissa on paljon pölyä, palavia kaasuja, höyryjä tai liuottimia.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai nesteille.
- Älä ylikuormita ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tietokonetyöpisteen päällä. Älä kuljeta henkilöitä.
Rakenne
TFT-näyttökotelo litteille näytöille, kiinteällä kaapelinsäilytyskourulla. Tietokonekaappi, jonka kannessa on tuuletin ja yksi siirrettävä hyllytaso. Lukittava näppäimistölaatikko bambuisella rannetuella, korkeussäädettävä 3 portaassa 60 mm:n jaolla. Näppäimistölaatikko napsahtaa kiinni ääriasennossa. Tasolevy bambua.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet ja laatikot antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
TÜV GS -sertifioinnin mukaisesti kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0,9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukituslieriö |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Tuotetyyppi | Tietokonetyöasema |
| Leveys G:ssä | 30 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 82 kg |
| Korkeus | 1740 mm |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Virtakytkin | kyllä |
| Liitäntätyyppi, tulo | E |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Näyttökotelon tehokas leveys | 690 mm |
| Näyttökotelon tehokas korkeus | 460 mm |
| Suojakotelon tehokas syvyys | 230 mm |
| Alusrakenteen tehokas leveys | 700 mm |
| Rungon tehollinen korkeus | 645 mm |
| IP-suojausluokka | IP 41 |
| Tulostinluukun mitat | 236×290 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 948122 |
|---|---|
| EAN | 4062406073879 |