TFT-näytön kotelo
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Lukittava TFT-näyttökotelo litteille näyttöpäätteille, kiinteällä hyllytasolla. Itselukittuvat, portaattaomasti säädettävät ovet polykarbonaattilevyllä.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, nosto-ovi antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.Toiminta
IP41: Suoja pystysuoraan tippuvalta vedeltä ja suoja yli 1 mm:n halkaisijaltaan olevien vieraiden esineiden tunkeutumiselta, mutta työkalut ja johdot on pidettävä etäällä.
Malli
TFT-näytön kotelo litteille näytöille, lukittava, kiinteällä hyllytasolla. Itselukittuvat, portaatta säädettävät ovet polykarbonaattilevyllä.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, nosto-ovi antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0.9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Leveys | 1250 mm |
| Paino | 36 kg |
| Korkeus | 600 mm |
| Näyttökotelon tehokas leveys | 1190 mm |
| Näyttökotelon tehokas korkeus | 460 mm |
| IP-suojausluokka | IP 41 |
| Tehollinen yläsyvyys suojakotelossa | 150 mm |
| Tehollinen syvyys alhaalla suojakotelossa | 230 mm |
| Syvyys alareunassa | 275 mm |
| Syvyys ylhäällä | 200 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 948401 |
|---|---|
| EAN | 4062406151973 |