Tietokonepääte
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
TFT-näyttökotelo litteille näytöille. Tukitaso bambua. Tietokonelaatikosto puhaltimella ja yhdellä siirrettävällä hyllytasolla.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Jalkatuki aina antrasiitinharmaa RAL 7016 jauhemaalattu.
Huomautus
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Toiminto
IP41: suoja pystysuoraan tippuvaa vettä vastaan ja suoja vierasesineiden tunkeutumista vastaan, kun halkaisija on yli 1 mm, mutta työkalut ja johdot on pidettävä etäällä.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Tietokoneen, näytön, tulostimen ja muun oheislaitteiston kuljetukseen, säilytykseen ja käyttöön.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kiinteällä alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja toimintavarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä käytä valaisinta alueilla, joissa on runsaasti pölyä, palavia kaasuja, höyryjä tai liuottimia.
- Älä altista valaisinta voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai nesteille.
- Älä ylikuormita vetolaatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tietokoneen työpisteen päällä. Älä kuljeta henkilöitä.
Toteutus
TFT-näyttökotelo litteille näytöille. Tuki-/laskutaso bambua. Tietokonelaatikosto tuulettimella ja yhdellä siirrettävällä hyllytasolla.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Jalkatuki aina antrasiitinharmaa RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0.9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Leveys G:ssä | 30 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 73 kg |
| Korkeus | 1620 mm |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Virtakytkin | kyllä |
| Liitäntätyyppi, tulo | G |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Näyttökotelon tehokas leveys | 690 mm |
| Näyttökotelon tehokas korkeus | 460 mm |
| Suojakotelon tehokas syvyys | 230 mm |
| Alusrakenteen tehokas leveys | 700 mm |
| Rungon tehollinen korkeus | 845 mm |
| IP-suojausluokka | IP 41 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 948101 |
|---|---|
| EAN | 4062406073640 |