Vaatekaappi sylinterilukolla
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 4547
Malli
Jalat 2 mm paksua alumiinilevyä. Takaseinät ilmanvaihtorakoineen, ovet pyyhepidikkeellä ja nimikilvellä. Ovenstopparit voidaan siirtää oikealta vasemmalle muutamalla otteella.
Laadukas sylinterilukko liukukahvassa.
Sisustus: 1 hylly / kaappi (kantavuus 40 kg).
Vaatetanko, 3 koukkua per osasto.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
Jalustalevy saatavana lisävarusteena. Kysy meiltä!
TÜV GS -sertifioinnin mukaisesti kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0.9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 225 astetta |
| Tuotetyyppi | Vaatetaskaappi |
| Kaapin etulevyt | ovi kokonaan peltia |
| Syvyys | 520 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 68 kg |
| Korkeus | 1850 mm |
| Kiinteiden hyllytasojen lukumäärä | 1 |
| Nimikilpi | kyllä |
| Vaatetankojen lukumäärä | 1 |
| Tuuletusaukot takaseinässä | kyllä |
| Oven tuuletusaukot | ei |
| Tehokas korkeus per hattuhylly | 370 mm |
| Viistokatto | ei |
| Tehokas syvyys per osio | 472 mm |
| Sopii umpikypärään | kyllä |
| Tehokas korkeus per vaateosio | 1188 mm |
| Erikoislakka saatavilla | kyllä |
| Lukon tyyppi | Sylinterilukko |
| Tehollinen leveys per osio | 342 mm |
| Osioiden lukumäärä | 2 |
| Normi | DIN 4547 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 949011 |
|---|---|
| EAN | 4062406073039 |