Kannettavan tietokoneen kaappi 7/DE 7/de
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Normi
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Rakenne
Kannettavan tietokoneen / matkapuhelimen kaappi, jossa 7 erikseen lukittavaa lokeroa. Jokaisessa lokerossa on 230 V AC -liitäntä, jossa on F-tyypin pistorasia, sekä A-tyypin USB-portti älypuhelinten, tablettien jne. latausta varten. Takana on virtaliitäntä 1,5 m pitkällä kaapelilla, saksalainen pistotulppa tyyppi F.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, lokeron ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0.9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Tuotetyyppi | Akkulatauskaappi |
| Hyllyjen lukumäärä | 7 |
| Syvyys | 520 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 46 kg |
| Korkeus | 1850 mm |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehokas korkeus per osio | 200 mm |
| Pistorasioiden määrä, tyyppi f | 7 |
| Pistorasian tyyppi | F |
| Liitäntätyyppi, tulo | F |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Hyllyjen lukumäärä | 7 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9445207/DE |
|---|---|
| EAN | 4062406074142 |