GARANT Uni Line Tower, kiinteä, U-muoto M M
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant uni line
- Tuotenumero
- G955464M
- Varastotilanne
- 11kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Modulaarinen luovutusjärjestelmä työmateriaalien suoraan saatavuuteen ja tiedon nopeaan visualisointiin. Vapaasti konfiguroitavissa monipuolisilla lisävarusteilla ja täysin yhteensopiva GARANT easyFix -järjestelmän kanssa.
Kaikilla sisä- ja ulkopinnoilla rei’itetyt paneelit □ 9×9 mm, 37 mm jaolla, lisävarusteiden sekä GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnitykseen. U-muoto: 2 sivuseinää takaseinällä. Ulosvedettävät laatikot ja ovi voidaan asentaa.
Maalaus
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei konfiguroitavissa.
Toimitussisältö
GARANT Uni Line Tower nro 955460 koko M; 2 hyllytasoa nro 955481 koko M; lisäosa nro 955475 koko GREY.
Huomautus
Lisää lisävarusteita, esim. kuvakesymbolit, hyllytasot, ulosvedettävät laatikot ja ovet löytyy nro 955474–955499.
Tekniset tiedot
| Syvyys | 750 mm |
|---|---|
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 720 mm |
| Korkeus | 2140 mm |
| Sisäleveys | 540 mm |
| Tehokas syvyys | 510 mm |
| Nostokyky | 150 kg |
| Sarja | Torni |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G955464M |
|---|---|
| EAN | 4062406586188 |