Lisäosa GARANT Uni Line Tower M:ään
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laajennusosa GARANT Uni Line Toweriin teräslevystä, suljetulla yläosalla. Esim. ensiavun tai siivouspisteen, työkalujen luovutuksen tai henkilönsuojainten merkintään.
Maalipinta
Jauhemaalattu ajankohtaisessa värissä.
Huomautus
Toimitetaan osina, lisäosa on helppo asentaa.
Sopivat kuvapiktogrammit (eri käyttötarkoituksiin) löytyvät numerolla 955474.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Merkintälisäaine |
|---|---|
| Syvyys | 542 mm |
| Syvyys | 542 mm |
| Leveys | 602 mm |
| Korkeus | 220 mm |
| Sarja | Tower |
| Väri | vihreä RAL 6037 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 955475 |
|---|---|
| EAN | 4062406585891 |