Ovi, täyskorkea M
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant uni line
- Tuotenumero
- G955490M
- Varastotilanne
- 10kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT Uni Line Tower, U- ja H-muoto.
Rakenne
GARANT Uni Line Towerin teräslevyovet, sisäpuolelta vahvistetut ja lukittavissa 2K-Haptoprene-liukukahvalla, jossa on tappisylinterilukko.
Maalipinta
Antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ei konfiguroitavissa.
Toimitussisältö
Ovi oikeakätisellä saranoinnilla, poikkipalkeilla ja ovenpysäyttimellä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskuovi |
|---|---|
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Leveys | 534 mm |
| Paino | 16 kg |
| Korkeus | 1792 mm |
| Sarja | Torni |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G955490M |
|---|---|
| EAN | 4062406586096 |