GARANT easyFix -sparullapidike 5
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant easyfix
- Tuotenumero
- G9557985
- Varastotilanne
- 61kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Reikälevyihin □ 9×9 mm, 37 mm:n jaolla.
Rakenne
Muovinen hiomarullahylly, jossa alumiini-insertti (koko 3 ja 5) ja lankasanka ⌀ 6 mm.
Lankasankaa voidaan säätää syvyyssuunnassa, jotta eri samankokoiset hiomarullakotelot voidaan kiinnittää.
Pienimmän kotelon mitat: 205 × 205 mm, suurimman kotelon mitat: 312 × 312 mm. (Peruskotelokoko: GARANT / VSM -rullat, leveys 56 mm).
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää helposti reikälevyyn yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää reikälevyn naarmuuntumisen.
Toimitussisältö
Kaikki asiaankuuluvat pohjalevyt.
Rakenne
Sopii 5 hiomarullalle.
Sopii
Rei’itetyille paneeleille □ 9×9 mm, 37 mm:n jaolla.
Malli
Muovinen sparullapidike, jossa on alumiini-insertti (koot 3 ja 5) sekä lankasanka ⌀ 6 mm.
Lankasankaa voidaan säätää syvyyssuunnassa, jotta samankokoiset eri sparullalaatikot voidaan kiinnittää.
Laatikon vähimmäismitat: 205 × 205 mm, enimmäismitat: 312 × 312 mm. (Laatikon peruskoko: GARANT / VSM -rullat, leveys 56 mm).
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää helposti rei’itettyyn paneeliin vain yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää rei’itetyn paneelin naarmuuntumisen.
Toimitussisältö
Kaikki siihen kuuluvat pohjalevyt.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rullapidike |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 6 mm |
| Syvyys | 217 mm |
| Syvyys | 217 mm |
| Leveys | 304 mm |
| Korkeus | 185 mm |
| Sisäleveys | 278 mm |
| Sarja | Easyfix |
| Teräslangan ⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9557985 |
|---|---|
| EAN | 4062406573584 |