DUO-LOCK-jatke kartiomainen, teräs, lyhyt SAFE-LOCK Dl10/20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pinnoite optimaalista sisään- ja uloskutistusta varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellä varustetun jyrsimen pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Suositeltu kiristysmomentti | 20 Nm |
| Duo-lock-liitäntä | DL10 |
| ⌀ d2 | 9.6 mm |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 115 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G220376DL10/20 |
|---|---|
| EAN | 4034221149992 |