DUO-LOCK Heavy Duty -jatke Cool Jetillä, teräs SAFE-LOCK Dl10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DUO-LOCK Heavy Duty -jatke Cool Jetillä, teräs SAFE-LOCKTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellisen jyrsimen pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Suositeltu kiristysmomentti | 20 Nm |
| Duo-lock-liitäntä | DL10 |
| ⌀ d2 | 9.6 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| L2 | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 62.5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G220380DL10 |
|---|---|
| EAN | 4034221129567 |