Katkoteräsarja, 50 kpl, 18 mm "experience" 50 50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Lutz blades
- Tuotenumero
- G84501850
- Varastotilanne
- 1588kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Katkoveitsenteriin nro 845000–845035 ja 845039–845080.
Rakenne
50 kappaleen säiliö tukevassa, erityisessä turva-annostelijassa.
Yleisterä – Lutz® experience, ratkaisu kaikkiin leikkaustöihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Terien määrä | 50 |
| Murtokohtien lukumäärä | 8 |
| Terän leveys | 18 mm |
| Terän paksuus | 0.5 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84501850 |
|---|---|
| EAN | 2050001962478 |