Katkoteräsarja, 50 kpl, 18 mm 'longlife' 50 50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Katkoveitsiin nro 845000845035 ja 845039845080.
Rakenne
TiN-pinnoitetut leikkuusärmät.
Säiliö 50 kappaleelle vankassa erikoisturvadispenserissä.
Kova terä Lutz® longlife, jossa TiN-pinnoitettu särmä vähäisempää terän kulumista ja huomattavasti pidempää käyttöikää varten. Leikattavasta materiaalista riippuen saavutetaan 28 kertaa pidemmät käyttöajat.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Pinnoite | TiN |
| Terien määrä | 50 |
| Murtokohtien lukumäärä | 8 |
| Terän leveys | 18 mm |
| Terän paksuus | 0,5 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84501950 |
|---|---|
| EAN | 2050001962485 |