Katkoteräsarja, 10 osaa, 18 mm "longlife" 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Lutz blades
- Tuotenumero
- G84501510
- Varastotilanne
- 4802kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Katkoveitsiin nro 845000–845035 ja 845039–845080.
Rakenne
TiN-pinnoitetut leikkuusärmät.
Kova terä – Lutz® longlife, TiN-pinnoitetulla leikkuusärmällä vähäisempää terän kulumista ja huomattavasti pidempää käyttöikää varten. Leikattavasta materiaalista riippuen saavutetaan 2–8 kertaa pidemmät käyttöajat.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Pinnoite | TiN |
| Terien määrä | 10 |
| Murtokohtien lukumäärä | 8 |
| Terän leveys | 18 mm |
| Terän paksuus | 0.5 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84501510 |
|---|---|
| EAN | 2050001004291 |