Katkoteräsarja, 10 osaa, 18 mm 'multisharp' 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Lutz blades
- Tuotenumero
- G84502110
- Varastotilanne
- 4298kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Katkoveitsiin nro 845000–845035 ja 845039–845080.
Rakenne
Erittäin hieno ja ultrasärmä teränhionta.
Musta terä – Lutz® multisharp, premium-karkaistut terät ultrasärmähionnalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Terien määrä | 10 |
| Murtokohtien lukumäärä | 8 |
| Terän leveys | 18 mm |
| Terän paksuus | 0.5 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84502110 |
|---|---|
| EAN | 2050001962492 |