Katkoterä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisään- ja ulos työnnettävät terät tarkassa metalliohjauksessa. Erittäin terävät laatuterät, pitkä käyttöikä.
Iskunkestävä muovikahva, jossa 3 katkaisuterää (kuten nro 845010 koko 10), 8 katkaisukohtaa, leveys 18 mm.
Varaosa
Vaihtoteriä varten katso nro 845010 koko 10 – 845019 koko 50; 845021 koko 10 ja 845023 koko 50.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Katkoterä |
|---|---|
| Murtokohtien lukumäärä | 8 |
| Veitsen pituus ilman terää | 160 mm |
| Terän leveys | 18 mm |
| Terän paksuus | 0,5 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 845000 |
|---|---|
| EAN | 4975364019202 |