GARANT Uni Line Tower H-muoto epäsymmetrinen, kiinteä, L L
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Modulaarinen luovutusjärjestelmä, joka mahdollistaa suoran pääsyn työvälineisiin ja tiedon nopean visualisoinnin.
GARANT Uni Line Tower H-muoto epäsymmetrinen voidaan varustaa molemmilta puolilta. Alaosaan voidaan sijoittaa 2 materiaalinkerääjää nro 987125 koko 25 tai nro 987110 koko 45. Pienemmässä osastossa voidaan säilyttää puhdistusaineita ja puhdistusvälineitä.
Vapaasti konfiguroitavissa monipuolisten lisävarusteiden ansiosta ja täysin yhteensopiva GARANT easyFix -järjestelmän kanssa. Kaikissa ulkoseinissä ja väliseinässä on kaikilla puolilla rei’itetyt paneelit, joissa on □ 9×9 mm 37 mm jaolla, lisävarusteiden, GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnittämistä varten. Lisävarusteena saatavana antrasiitinvärinen lisäosa puhdistuksen kuvapiktogrammilla nopeaa visualisointia varten. Lisävarusteena lukittavat ovet mahdollistavat turvallisen säilytyksen. Ovea ei voi yhdistää paperirullatelineen kanssa.
Maalaus
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei konfiguroitavissa.
Huomautus
Lisää lisävarusteita, esim. kuvapiktogrammeja, hyllytasoja, ulosvetolaatikoita ja ovia, löytyy numeroista 955474–955499.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Puhdistusasema |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 |
| Tehokas syvyys | 180/ 330 mm |
| Sisäleveys | 690 mm |
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 92 kg |
| Korkeus | 1920 mm |
| Sarja | Puhdistustorni |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G987104L |
|---|---|
| EAN | 4062406587888 |