Lisäosa GARANT Uni Line Tower L:lle Vihreä
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant uni line
- Tuotenumero
- G955476GREEN
- Varastotilanne
- 20kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Toteutus
Lisärakenne GARANT Uni Line Toweriin teräslevystä, suljetulla yläosalla. Merkintään, esim. ensiapu- tai siivouspiste, työkalujen luovutus tai henkilönsuojaimet.
Maalipinta
Jauhemaalattu ajankohtaisessa värissä.
Huomautus
Toimitetaan osina, lisäosa on helppo asentaa.
Sopivat kuvapiktogrammit (eri käyttötarkoituksiin) löytyvät numeron 955474 alta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Merkintälisäaine |
|---|---|
| Syvyys | 542 mm |
| Syvyys | 542 mm |
| Leveys | 752 mm |
| Korkeus | 220 mm |
| Sarja | Torni |
| Väri | vihreä RAL 6037 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G955476GREEN |
|---|---|
| EAN | 4062406585969 |