GARANT Uni Line Cleaning Tower H-malli, täysin varusteltu, siirrettävä, koko L L
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant uni line
- Tuotenumero
- G987113L
- Varastotilanne
- 17kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Modulaarinen siivoustorni puhdistusvälineiden suoraan saatavuuteen. GARANT Uni Line Cleaning Tower H-malli epäsymmetrinen on täysin varusteltu 2 materiaalinkerääjällä ja GARANT easyFix -paperirullatelineellä. Materiaalinkerääjät voidaan kiinnittää rei’itettyyn paneeliin mukana toimitettavan GARANT easyFix -pohjalevyn avulla.
Kaikissa ulkoseinissä ja väliseinässä on kaikilla sivuilla rei’itetyt paneelit, joissa □ 9×9 mm 37 mm jaolla, lisävarusteiden sekä GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnittämistä varten. Antrasiitinvärinen lisäosa puhdistuskuvapiktogrammilla mahdollistaa nopean tunnistuksen. Lisävarusteena lukittavat ovet mahdollistavat turvallisen säilytyksen. Ovea ei voi yhdistää paperirullatelineen kanssa.
Maalaus
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei konfiguroitavissa.
Toimitussisältö
GARANT Uni Line Cleaning Tower nro 987103 koko L; 2 × nro 987125 koko 25; 1 × nro 955805 koko 1.
Huomautus
Sopivat paperipyyhkeet löytyvät numeroista 089103 koko W, 089105 koko W, 089127 koko W.
Tekniset tiedot
| Tehokas syvyys | 180/ 330 mm |
|---|---|
| Sisäleveys | 690 mm |
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 115 kg |
| Korkeus | 2290 mm |
| Nostokyky | 150 kg |
| Sarja | CLEANING Tower UNI Line |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G987113L |
|---|---|
| EAN | 4067263104254 |