GARANT Uni Line Cleaning Tower H-muoto, liikuteltava, L L
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant uni line
- Tuotenumero
- G987103L
- Varastotilanne
- 17kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Modulaarinen siivoustorni puhdistusvälineiden suoraan saatavuuteen. GARANT Uni Line Cleaning Tower H-muoto, epäsymmetrinen, voidaan varustaa molemmilta puolilta. Alaosastoon voidaan sijoittaa 4 materiaalikeräintä nro 987125 kokoa 25. Pienempään osastoon voidaan säilyttää puhdistusaineita ja puhdistusvälineitä.
Vapaasti konfiguroitavissa monipuolisilla lisävarusteilla ja täydellisellä yhteensopivuudella GARANT easyFix -järjestelmän kanssa. Kaikissa ulkoseinissä ja väliseinässä on kaikilta puolilta reikälevyt, joissa □ 9×9 mm 37 mm:n jaolla, lisävarusteiden kiinnittämiseksi reikälevyihin sekä GARANT easyFix -koukkuihin ja -pitimiin. Antrasiitinvärinen lisäosa, jossa puhdistuspiktogrammi, mahdollistaa nopean hahmottamisen. Lisävarusteena lukittavat ovet koossa L mahdollistavat turvallisen säilytyksen. Ovea ei voi yhdistää paperirullatelineen kanssa.
Maalaus
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei voi konfiguroida.
Toimitussisältö
GARANT Uni Line Cleaning Tower H-muoto, epäsymmetrinen; laajennusosa nro 955476 koko L; 2 × työntökahva nro 955496 koko 1.
Mukana 4 kääntyvää pyörää ⌀ 125 mm, joista 2 pysäköintijarrulla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Puhdistusasema |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 |
| Tehokas syvyys | 180/ 330 mm |
| Sisäleveys | 690 mm |
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 96 kg |
| Korkeus | 2290 mm |
| Nostokyky | 150 kg |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Sarja | CLEANING Tower UNI Line |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G987103L |
|---|---|
| EAN | 4062406588922 |