Tukijalat 750 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G927000750
- Varastotilanne
- 217kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräsputkesta, 50 mm leveä, poikkituettu ja kiinnikkeellä korkeussäätöä varten 25 mm jaolla. Jalat muoviliukutassuilla, suojaa lattiaa. Kaapeliläpivienneillä, jotka mahdollistavat medialiitäntöjen/kaapelien helpon ja siistin vedon.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Tukijalkoihin ilman taustaseinää tai koteloa tarvitaan lisäjäykistykseen liitoslevyt nro 927122.
Korkeus vastaa työtason alareunaa.
Valmiiksi kootut työpöydät on varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tukijalat |
|---|---|
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.5 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Paino | 6.5 kg |
| Korkeus | 750 mm |
| Sopii levyn syvyyteen | 750 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G927000750 |
|---|---|
| EAN | 4062406107611 |