Liitoslevy 1
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9271221
- Varastotilanne
- 2257kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulmalevy reunasaumatusta teräslevystä. Työpöydän jäykistämiseen.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Tukijalkojen lisävakauttamiseen.
Huomautus
Tukijaloissa on jo kiinnitysreiät kulmalevyjä varten.
Toimitussisältö
Liitoslevyt, sopivat pareittain yhdelle tukijalalle nro 927000. Sis. ruuvit kiinnitystä varten tukijalkaan ja työtasoon.
Rakenne
Kulmalevy reunataivutetusta teräslevystä. Työpöydän jäykistämiseen.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Tukijalkojen lisävakautukseen.
Huomautus
Tukijaloissa on jo kiinnitysreiät kulmalevyille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Liitoslevy |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 40 mm |
| Syvyys | 40 mm |
| Leveys | 205 mm |
| Paino | 1.1 kg |
| Korkeus | 180 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9271221 |
|---|---|
| EAN | 4062406120924 |