Liitoslevy
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulmalevy reunasaumatusta teräslevystä. Työpöydän jäykistämiseen.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Tukijalkojen lisävakauttamiseen.
Huomautus
Tukijaloissa on jo kiinnitysreiät kulmalevyjä varten.
Toimitussisältö
Kaksoiskulmalevy, pareittain yhdelle tukijalalle, riviasennukseen: kahden työtason liittäminen vain yhdellä tukijalkayksiköllä (tarv. työtasojen liittäminen liitosheloilla).
Rakenne
Kulmalevy reunataivutetusta teräslevystä. Työpöydän jäykistämiseen.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Tukijalkojen lisävakautukseen.
Huomautus
Tukijaloissa on jo kiinnitysreiät kulmalevyille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Liitoslevy |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 40 mm |
| Syvyys | 40 mm |
| Leveys | 410 mm |
| Paino | 2.1 kg |
| Korkeus | 180 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927122 |
|---|---|
| EAN | 4062406120931 |