GARANT GreenPlus -työtaso, paksuus 50 mm Multiplex-pyökistä, syvyys 750 mm 2000 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tason syvyys 750 mm, paksuus 50 mm: Reiät tason alapinnassa laatikostojen ja tukijalkojen kiinnittämistä varten (yksittäiset Vario-komponentit).
Huomautus
Muut mitat pyynnöstä. Toimitettavissa yhtenä kappaleena enintään 2500 mm pituuteen ja 1080 mm syvyyteen asti.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työtaso |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | syvyys 750 mm |
| Syvyys | 750 mm |
| Työtason materiaali | Vanerilevy |
| Syvyys | 750 mm |
| Paksuus | 50 mm |
| Työtason pinnoite | Lakattu värittömällä lakalla |
| Paino | 57 kg |
| Pituus | 2000 mm |
| Kestävyys | GARANT GreenPlus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9260812000 |
|---|---|
| EAN | 4062406106270 |