GARANT GreenPlus -työtaso, paksuus 50 mm ristiinliimatusta bambusta 1500 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tason syvyys 750 mm, paksuus 50 mm: Tason alapuolella reiät laatikostojen ja tukijalkojen kiinnitystä varten (yksittäiset Vario-komponentit).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työtaso |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | syvyys 750 mm |
| Syvyys | 750 mm |
| Työtason materiaali | Bambu |
| Syvyys | 750 mm |
| Paksuus | 50 mm |
| Työtason pinnoite | hiottu, öljytty jättämättä jälkiä |
| Pituus | 1500 mm |
| Kestävyys | GARANT GreenPlus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9260011500 |
|---|---|
| EAN | 4062406215415 |