Tarvikekaappi kääntöovilla ilman suojareunaa, ulosvedettävä hylly 800 mm 800 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Työkalujen lisävarustekaappi koossa 40 × 28G. Kääntöovilla, keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Varustettu 2 ulosvedettävällä laatikolla, kantavuus 75 kg.
Yksittäisulosvedon varmistin estää useiden laatikoiden samanaikaisen avaamisen.
Maalipinnoite
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikon etulevyt ja ovi antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ulosvedettävän laatikon runkoa ja ulosvedettävää hyllyä ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Sopivat ulosvedettävät laatikot 36×20G.
Varustelu taulukon mukaisesti
Ulosvedettävien hyllyjen määrä: 2
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja tukevalla alustalla.
- Käytä sitä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Soveltumaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappeja, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaappien, ulosvedettävien laatikoiden ja hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Rakenne
Työkalutarvikekaappi 40 × 28G. Kääntöovilla, keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Varustettu 2 ulosvetolaatikolla, kantavuus 75 kg.
Yksittäisulosvedon lukitus tekee mahdottomaksi avata useita laatikoita samanaikaisesti.
Maalipinta
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikostojen etulevyt ja ovi antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ulosvetolaatikon runkoa ja ulosvedettävää hyllyä ei voi konfiguroida, ne ovat aina vaaleanharmaat RAL 7035.
Huomautus
Sopivat ulosvetolaatikot 36×20G.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tuotetyyppi | Koneen lisävarustekaappi |
| Tuotenimen attribuutti | 36×20G |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Tehokas korkeus | 650 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys | 900 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 36 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 36×20 |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 54 kg |
| Korkeus | 800 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G932122800 |
|---|---|
| EAN | 4062406277093 |