Hyllymatto uritetusta kumista 40x28
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G95197540X28
- Varastotilanne
- 31kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Uritetusta kumista valmistettu peite- ja alustalevy, sopii työkalu- ja kaappeihin.
Hyllymatto uritetusta kumista, paksuus 3 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uritettu kumimatto |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 30 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 40 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Syvyys | 700 mm |
| Materiaali | kumi |
| Leveys | 1000 mm |
| Pinta | Ura |
| Uritetun kumin paksuus | 3 mm |
| Valmistajan merkintä | Rib ′n′ Roll P3™ broad rib |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95197540X28 |
|---|---|
| EAN | 2050002006874 |