Hyllymatto uritetusta kumista
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Uritetusta kumista valmistettu peite- ja alustalevy, sopii työkalu- ja kaappeihin.
Hyllymatto uritetusta kumista, paksuus 3 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uritettu kumimatto |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 30 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 30 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Materiaali | kumi |
| Leveys | 750 mm |
| Pinta | Ura |
| Uritetun kumin paksuus | 3 mm |
| Valmistajan merkintä | Rib ′n′ Roll P3™ broad rib |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 951975 |
|---|---|
| EAN | 2050002006836 |