Työkalukasetti työkalupidikkeellä, leveys 627 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Leveys 452 mm:
Järjestelmäkuljetusvaunu nro 970011; 970016, kumpikin koossa 452/A; CNC-kuljetusvaunu nro 970041; 970046, kumpikin koossa 452; lisärunko nro 970505 koko 0.
Leveys 627 mm:
Järjestelmäkuljetusvaunu nro 970011; 970016, kumpikin koossa 627/A; 627/B; CNC-kuljetusvaunu nro 970041; 970046, kumpikin koossa 627.
Malli
Teräslevystä, GARANT-työkalupidikkeet muovia. Voidaan asentaa kallistuskulmalla 0° / 20° / 45°.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
VDI 20 -kiinnitykset sopivat myös Trumpf-lävistystyökaluille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalupalkit |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Syvyys | 150 mm |
| Syvyys | 150 mm |
| Työkalupidikkeiden lukumäärä | 28 |
| Sivurungon koko | 37 mm |
| Akseliväli (a) | 52 mm |
| Työkalun varrelle | VDI 20 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 970130 |
|---|---|
| EAN | 4045197489999 |