Lisäkehikko leveys 500 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Sivuelementit voidaan varustaa yksilöllisesti kantokiskoilla nro 970110 ja työkalukaseteilla. Moduulit voidaan sijoittaa vaakasuoraan tai kaltevaan asentoon.
Maalipinnoite
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
VDI 20 -kiinnitykset sopivat myös Trumpf-lävistystyökaluihin.<Toteutus
Varustettu 3 työkalukasetilla
Rakenne
Sivukappaleet voidaan varustaa yksilöllisesti kantokiskoilla nro 970110 ja työkalukaseteilla. Moduulit voidaan sijoittaa vaakasuoraan tai vinosti.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
VDI 20 -kiinnitykset sopivat myös Trumpf-lävistysstansseihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lisärunko |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Tuotenimen attribuutti | Leveys 500 mm |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Syvyys | 550 mm |
| Syvyys | 550 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Korkeus | 327 mm |
| Työkalupidikkeiden lukumäärä | 27 |
| Akseliväli (a) | 85 mm |
| Työkalun varrelle | VDI 40 |
| Käyttöalue | CNC-työpöytä |
| Työkalukasettien määrä | 3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 970505 |
|---|---|
| EAN | 4045197489531 |