GARANT Uni Line ESD Cleaning Wall, rullattava, M M
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant uni line
- Tuotenumero
- G972890M
- Varastotilanne
- 15kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tukeva kaksiseinäinen teräslevypylväs, ESD-yhteensopiva, molemmin puolin käytettävät rei'itetyt paneelit □ 9×9 mm 37 mm:n jaolla, tarvikkeiden sekä GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnitykseen. Vakaa pohjalevy, joka mahdollistaa helpon pystytyksen ja siirtämisen.
Sähköä johtavat pyörät, 4 kääntyvää jarrullista pyörää, halkaisija 125 mm, joista 2 pyörälukolla.
Maalaus
Vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu. Ei konfiguroitavissa.
Toimitussisältö
Liikuteltava GARANT Uni Line ESD Wall; ESD easyBin -materiaalinkerääjä nro 972910, koko 25; ESD-avoin säilytyslaatikko nro 972321, koko AB1, GARANT easyFix -laatikkopidikkeellä; GARANT easyFix -työkalupidin 90°, pituus 100 mm; GARANT easyFix -työkalupidin, kaksinkertainen 45°, pituus 100 mm; GARANT easyFix -pullo-/tölkkipidike, sisähalkaisija 90 mm.
Tekniset tiedot
| Syvyys | 750 mm |
|---|---|
| Sisäleveys | 600 mm |
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Korkeus | 2067 mm |
| Nostokyky | 75 kg |
| Sarja | Puhdistusseinämä |
| Paino | 69 kg |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Jarruttomien kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G972890M |
|---|---|
| EAN | 4067263126126 |