Avoin säilytyslaatikko ESD, musta
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä, avoin polypropeeninen säilytyslaatikko. Kestää suuren kuormituksen vahvistetun pohjan ja sivuseinämien ansiosta. Ergonominen pidike etupuolella. Kiillotettu sisäpinta helpottaa keräilyä ja puhdistusta. Voidaan merkitä tekstinauhoilla etupuolelle ja kortilla (luottokorttikoko 85,6 × 54 mm) takapuolelle. Avoimet säilytyslaatikot, joilla on sama leveys, voidaan pinota ruudukkomaisilla pisteillä.
Huomautus
Kiinnitykseen rei’itettyihin paneeleihin tarvitaan GARANT easyFix -yleislaatikonpidin nro 955810 koko 100.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avoin säilytyslaatikko |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | musta |
| Väri | musta |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 298 mm |
| Syvyys | 298 mm |
| Leveys | 130 mm |
| Korkeus | 165 mm |
| Väri | musta |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 972321 |
|---|---|
| EAN | 4067263037125 |