ESD-puhdistusliinat 50 kpl 50 50
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
ESD-puhdistusliinat WIPEX®-MICRO voidaan pestä 90 °C:ssa, ne voidaan steriloida ja ovat nukkaamattomia. Purkautumisvastus noin 1010 Ω. Koko 400 x 380 mm, Z-taitto.
Materiaali: 50 % polyamidi, 50 % polyesteri.
Väri: valkoinen
Toimitussisältö
50 liinaa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | puhdistusliina |
|---|---|
| Pituus | 400 mm |
| Leveys | 380 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Väri | valkoinen |
| Materiaali | 50% polyamidi; 50% polyesteri |
| Leveys | 380 mm |
| Pituus | 400 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G97294050 |
|---|---|
| EAN | 4057989086101 |