ESD easyBin -materiaalinkeräin 25 l 25
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Reikälevyihin, joissa □ 9×9 mm 37 mm jaolla, ESD GARANT Uni Line Cleaning Wall nro 972890, työpajavaunu nro 971750.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu ESD-materiaalinkeräin, jossa itsestään sulkeutuva kääntyvä kansi ja saranat kestävää muovia. Kannessa 3 avausasentoa syöttöluukulle: Push-in, luukku nostettuna (puoliksi auki), luukku täysin auki lukitusasennossa. Irrotettava kansi helppoa tyhjennystä varten. 2 kahvaa peltiastian vasemmalla ja oikealla puolella helpottavat kuljetusta. Mukana 2 GARANT easyFix -pohjalevyä ripustusta varten reikälevyihin tai kapeisiin seinäkiskoihin.
Toimitussisältö
Sisältää 2 × GARANT easyFix -pohjalevyt ja adapterilevyn ripustusta varten GARANT easyFix -pohjalevyyn.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Roskakori |
|---|---|
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 230 mm |
| Syvyys | 230 mm |
| Leveys | 300 mm |
| Korkeus | 500 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syöttöluukkujen leveys | 250 mm |
| Korkeus ilman läppäkantta | 400 mm |
| Tilavuus: | 25 l |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G97291025 |
|---|---|
| EAN | 4067263125198 |