Avoin säilytyslaatikko ESD, musta Ab1
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vankka, kestävä avoin säilytyslaatikko polypropeenista. Kestää suuria kuormia vahvistetun pohjan ja sivuseinien ansiosta. Ergonominen pidike etupuolella. Kiiltäväksi kiillotettu sisäpinta helpottaa poimintaa ja puhdistusta. Voidaan merkitä tekstinauhoilla etupuolelta ja kortilla (luottokorttikoko 85,6 × 54 mm) takapuolelta. Avoimet säilytyslaatikot, joilla on sama leveys, voidaan pinota ruudukon kiinnityspisteiden avulla.
Huomautus
Kiinnitykseen rei’itetyille paneeleille tarvitaan GARANT easyFix -yleislaatikonpidike nro 955810 koko 100.
Rakenne
Lisätyt takimmainen kiinnitysupotukset.
Rakenne
Kestävä, avoin polypropeeninen säilytyslaatikko. Kestää suuren kuormituksen vahvistetun pohjan ja sivuseinämien ansiosta. Ergonominen pidike etupuolella. Kiillotettu sisäpinta helpottaa keräilyä ja puhdistusta. Voidaan merkitä tekstinauhoilla etupuolelle ja kortilla (luottokorttikoko 85,6 × 54 mm) takapuolelle. Avoimet säilytyslaatikot, joilla on sama leveys, voidaan pinota ruudukkomaisilla pisteillä.
Huomautus
Kiinnitykseen rei’itettyihin paneeleihin tarvitaan GARANT easyFix -yleislaatikonpidin nro 955810 koko 100.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avoin säilytyslaatikko |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | musta |
| Väri | musta |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 298 mm |
| Syvyys | 198 mm |
| Leveys | 130 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Väri | musta |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G972321AB1 |
|---|---|
| EAN | 4067263037118 |