ESD-hienoasennussarja 9 9
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9732259
- Varastotilanne
- 23kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat ESD-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
ESD-solumuovisisäke, tyhjä, nro 973200 koko 973225: 1 kpl.
WERA ESD elektroniikkaruuvimeisseli uralle nro 669900 koko 1,8; 2,5: 1 kpl kutakin.
WERA ESD elektroniikkaruuvimeisseli Phillipsille nro 669905 koko 00; 0; 1: 1 kpl kutakin.
KNIPEX ESD elektroniikan sivuleikkurit, teräväkärkiset nro 726437 koko 115: 1 kpl.
KNIPEX ESD elektroniikan sivuleikkurit nro 726660 koko 125: 1 kpl
KNIPEX ESD teräväkärkiset elektroniikkapihdit nro 727196 koko 115: 1 kpl.
HOLEX ESD pinsetit, teräväkärkiset nro 727520 koko AMB: 1 kpl.
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat ESD-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Syvyys | 300 mm |
| Laatikon täyttöaste g | 10×12 |
| Syvyys | 300 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 12 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×12 |
| Toteutus | työkalusarjalla |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9732259 |
|---|---|
| EAN | 2050002041974 |