Elektroniikan kärkipihdit 115 mm 115 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN ISO 9655
Malli
Kirkaskiillotettu pinta, joten kytkentäpiiriin ei synny häiriöitä häikäisevien kromiosien vuoksi. Läpiviety tarkkuusnivel. Pienikitkainen kaksoisjousi pehmeää ja tasaista avautumista varten. Monikomponenttiset tartuntaholkit musta/harmaa, sähköä johtavat.
ESD-suojattu. Tasahiotut tartuntapinnat. Reunat huolellisesti särmätty.
Materiaali
Kuulalaakeriteräs, öljykarkaistu.
Käyttötiedot
Hienoon asennustyöhön, esim. elektroniikassa ja hienomekaniikassa.
Huomautus
Lisää malleja saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Pinta | peilikiillotettu |
|---|---|
| Paluujousella | kyllä |
| Kahva | Monikomponenttimateriaalista valmistetut holkit. |
| Materiaali | Kuulalaakeriteräs |
| Tuotetyyppi | Kärkipihdit |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Leukojen toteutus | sisäpuolelta sileähiottu |
| Normi | DIN ISO 9655 |
| Pään leveys | 9.5 mm |
| Leukapituus | 22,5 mm |
| Leukojen toteutus | sisäpuolelta sileähiottu |
| Kokonaispituus | 115 mm |
| Pinta | peilikiillotettu |
| Kahva | Monikomponenttimateriaalista valmistetut holkit. |
| Normi | DIN ISO 9655 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G727196115 |
|---|---|
| EAN | 4003773024842 |