Elektroniikkaruuvitaltta Phillipsille, ESD 00
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonominen monikomponenttikahva kääntyvällä päällä.
Terä korkealaatuista työkaluterästä, mattakromattu pinta, musta kärki.
Työkalun kahva johtavaa muovia, ESD-soveltuva.
Käyttötiedot
Elektroniikkakomponenttien töihin alueilla, joissa on sähköstaattisen purkauksen vaara.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Valmistajan merkintä | 1550 PH ESD Micro |
| Kokonaispituus | 157 mm |
| Terän pituus | 60 mm |
| Ristipääuran koko | 00 |
| Ruuvin ⌀:lle | enintään 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G66990500 |
|---|---|
| EAN | 4013288039118 |