Kalteva hyllytaso 6G-ulosvedolle 10
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Pystykaappiin nro 943104, 943114, 943102, 943112, 943115.
Rakenne
Sinkitystä teräslevystä, molemmilta puolilta ylöspäin kantattu.
Sisältää 4 GARANT easyFix -häkkimutteria ja 4 × M5×12 -ruuvia pystyulosvedon ruuvaamista varten. Soveltuu eForm-vaahtomuovisisäkkeen kiinnitykseen.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Asennettavaksi GridLine-pystykaappiin, syvyys 700 mm, mukana toimitettavien kiinnitystarvikkeiden avulla.
- Asenna vain pystykaapin reikäjaon mukaisesti.
- Multifix-kisko Easyfix-koukkujen ja -pitimien, avointen säilytyslaatikkojen, Tool-UNITS- ja shadowboard-ratkaisujen käyttöön.
- Reikäpaneeli Easyfix-koukkujen ja -pitimien sekä muiden reikäpaneelitarvikkeiden käyttöön.
- Kalteva hyllytaso soveltuu eForm-vaahtomuovisisäkkeen kiinnitykseen.
- Huomioi suurin sallittu kantavuus lisärakenteet mukaan lukien.
Sopimaton käyttö
- Älä ylitä suurinta sallittua kantavuutta.
- Älä istu tai seiso hyllytasolla tai kiskolla.
- Älä tee omatoimisia muutostöitä.
Sopii
Pystykaappeihin nro 943104, 943114, 943102, 943112, 943115.
Rakenne
Sinkitystä teräslevystä, ylös taivutettu reunus molemmin puolin.
Sisältää 4 kpl GARANT easyFix -häkkimuttereita ja 4 × M5×12 -ruuvia pystyulosvetoon kiinnittämistä varten. Soveltuu eForm-vaahtomuovisisäkkeiden kiinnitykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylly |
|---|---|
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Materiaali | sinkitty |
| Tehokas korkeus | 26 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Syvyys | 600 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 24×10 |
| Sisäleveys | 250 mm |
| Tehokas syvyys g:ssä | 24 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G94316210 |
|---|---|
| EAN | 4062406586256 |