Kallistuva hyllytaso ulosvedolle 12G 20
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Pystykaapeille nro 943102, 943112, 943115.
Malli
Sinkitystä teräslevystä, molemmilta puolilta ylöspäin käännetty reunasauma.
Sisältää 4 GARANT easyFix -korimutteria ja 4 × M5×12 -ruuvia pystyulosvedon kiinnittämiseen. Soveltuu eForm-solumuovi-insertin kiinnittämiseen.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Asennukseen GridLine-pystykaappiin, syvyys 700 mm, mukana toimitettujen kiinnitystarvikkeiden avulla.
- Asenna vain pystykaapin reikien mukaisesti.
- Multifix-kisko käytettäväksi Easyfix-koukkujen ja -pidikkeiden, avointen säilytyslaatikkojen, Tool-UNITSien ja shadowboardien kanssa.
- Reikälevy käytettäväksi Easyfix-koukkujen ja -pidikkeiden sekä muiden reikälevytarvikkeiden kanssa.
- Kallistettu hyllytaso, soveltuu eForm-solumuovi-insertin kiinnittämiseen.
- Huomioi enimmäiskantavuus lisävarusteet mukaan lukien.
Sopimaton käyttö
- Älä ylitä suurinta sallittua kantavuutta.
- Älä istu tai seiso hyllytasolla tai kiskolla.
- Älä tee muutostöitä omin päin.
Sopii
Pystykaappeihin nro 943102, 943112, 943115.
Rakenne
Sinkitystä teräslevystä, reunataivutus ylöspäin molemmilla puolilla.
Sisältää 4 GARANT easyFix -häkkimutteria ja 4 × M5×12 -ruuvia pystyulosvetoon kiinnittämistä varten. Soveltuu eForm-solumuovisisäkkeiden kiinnittämiseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylly |
|---|---|
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Materiaali | sinkitty |
| Tehokas korkeus | 26 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Syvyys | 600 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 24×20 |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Tehokas syvyys g:ssä | 24 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G94316320 |
|---|---|
| EAN | 4062406586270 |