Ruuvimeisselisarja 31 31
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleisimmät työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eivätkä ne ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukkokäyttö
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953202: 1 kpl
GARANT Torx®-ruuvitalttasarja nro 625025 koko 13 (TX5; TX6; TX7; TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX27; TX30; TX40; TX45): 1 kpl
GARANT kuusiokulmaruuvitalttasarja (kulma) nro 627132 koko 9 (1,5; 2; 2,5; 3; 4; 5; 6; 8; 10): 1 kpl
GARANT talttapääruuvitaltta nro 660032 koko 2; 2,5; 3,5; 4; 5,5: 1 kpl kutakin
GARANT Phillips-ruuvimeisseli nro 667702 koko 00; 0; 1; 2: 1 kpl kutakin
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinharmaa, alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 31 |
| Toteutus | ruuvitaltoilla |
| Laatikon täyttöaste g | 8×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95320231 |
|---|---|
| EAN | 4067263723455 |