Verstasvalikoima 34 34
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja laatikkoruudukkomitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Työpajavaunu nro 914520–914582.
Toteutus
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 955009: 1 kpl.
GARANT U-rengasavain nro 613600 koot 5,5; 7; 8; 10; 13; 16; 17; 18; 19: 1 kpl kutakin.
GARANT räikkäavain, käännettävä nro 640025 koko 1/2: 1 kpl.
GARANT jatko 1/2 tuumaa nro 641029 koot 125; 250: 1 kpl kutakin.
GARANT T-kahva 1/2 tuumaa nro 641329 koko 295: 1 kpl.
GARANT kardaaninivel nro 641629 koko 1/2: 1 kpl.
GARANT kuusiokolohylsy nro 642325 koot 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24: 1 kpl kutakin.
GARANT 12-kantahylsy pitkä nro 642529 koot 17; 19; 21: 1 kpl kutakin.
GARANT uraruuvitaltta nro 660032 koot 3,5; 5,5: 1 kpl kutakin.
GARANT Phillips-ruuvitaltta nro 667702 koot 1; 2: 1 kpl kutakin.
GARANT pajavasara nro 750110 koko 300: 1 kpl.
GARANT yhdistelmäpihdit nro 700930 koko 180: 1 kpl.
GARANT polygrip-pihdit nro 706001 koko 250: 1 kpl.
Sopii
GARANT-työkaluvaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja laatikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Työkaluvaunu nro 914520–914582.
Rakenne
Yleiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovialustoissa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Sopii työpistekalusteisiin | Työkaluvaunu |
| Syvyys | 400 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 34 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95500934 |
|---|---|
| EAN | 4067263724018 |