Hylsyavainsarja 1/4 ja 1/2 tuumaa, 39-osainen 39
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime itseensä nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953833: 1 kpl.
HOLEX kuusiokolohylsy 1/4 tuumaa nro 631020 koot 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 13: 1 kpl kutakin.
HOLEX kuusiokoloruuvauskärkihylsy 1/4 tuumaa nro 631720 koot 3; 4; 5; 6: 1 kpl kutakin.
HOLEX suunnanvaihdettava räikkäväännin 1/4 tuumaa nro 632090 koko 1/4: 1 kpl.
HOLEX jatkovarsi 1/4 tuumaa nro 632420 koot 50; 150: 1 kpl kutakin.
HOLEX liukukahva 1/4 tuumaa nro 632840 koko 150: 1 kpl.
HOLEX T-kahva 1/4 tuumaa nro 633029 koko 116: 1 kpl.
HOLEX kardaaninivel 1/4 tuumaa nro 633520 koko 1/4: 1 kpl.
HOLEX suunnanvaihdettava räikkäväännin 1/2 tuumaa nro 640190 koko 1/2: 1 kpl.
HOLEX jatkovarsi 1/2 tuumaa nro 641020 koko 125: 1 kpl.
HOLEX T-kahva 1/2 tuumaa nro 641320 koko 295: 1 kpl.
HOLEX kardaaninivel 1/2 tuumaa nro 641620 koko 1/2: 1 kpl.
HOLEX 12-kantahylsy 1/2 tuumaa nro 642120 koot 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24: 1 kpl kutakin.
HOLEX kuusiokoloruuvauskärkihylsy 1/2 tuumaa nro 643220 koot 6; 8; 10; 12; 14: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 3.179 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 39 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95383339 |
|---|---|
| EAN | 4062406158705 |