Hylsyavainsarja 1/2 ja 1/4 tuumaa 41 41
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö, taulukkokäyttö
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953860: 1 kpl.
HOLEX kuusiokolahylsy 1/4 tuumaa nro 631020 koko 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 13: 1 kpl kutakin.
HOLEX kuusiokolokärkikappalehylsy 1/4 tuumaa nro 631720 koko 3; 4; 5; 6: 1 kpl kutakin.
HOLEX räikkäväännin 1/4 tuumaa nro 632090 koko 1/4: 1 kpl.
HOLEX jatkovarsi 1/4 tuumaa nro 632420 koko 50; 150: 1 kpl kutakin.
HOLEX liukukahva 1/4 tuumaa nro 632840 koko 150: 1 kpl.
HOLEX T-kahva 1/4 tuumaa nro 633029 koko 116: 1 kpl.
HOLEX kardaaninivel 1/4 tuumaa nro 633520 koko 1/4: 1 kpl.
HOLEX räikkäväännin 1/2 tuumaa nro 640190 koko 1/2: 1 kpl.
HOLEX jatkovarsi 1/2 tuumaa nro 641020 koko 125; 250: 1 kpl kutakin.
HOLEX T-kahva 1/2 tuumaa nro 641320 koko 295: 1 kpl.
HOLEX kardaaninivel 1/2 tuumaa nro 641620 koko 1; 2: 1 kpl.
HOLEX 12-kantahylsy 1/2 tuumaa nro 642120 koko 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32: 1 kpl kutakin.
HOLEX kuusiokolokärkikappalehylsy 1/2 tuumaa nro 643220 koko 6; 8; 10; 12; 14: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 4.193 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 41 |
| Toteutus | hylsyavaimilla |
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95386041 |
|---|---|
| EAN | 4062406097653 |