Kuusiokäyttöinen vetäjä, metrinen ⌀ d = 16 mm WC/C
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilipitimet nro 293020 – 293026; 293070 – 293076; 293030; 293033.
Rakenne
Korkean suorituskyvyn pinnoite (volframikarbidi/hiili). Teräsärmän optimoitu geometria (kourumuoto) profiilin avarrukseen ruostumattomissa teräksissä.
Käyttötiedot
Profiilien valmistukseen yhdellä työvaiheella.
Huomautus
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset suuntaa-antavat käyttöarvot löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Käyttötiedot
M
30
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitosjyrsintätyökalu |
|---|---|
| ⌀ d | 16 mm |
| Profiili | Kuusikulma |
| L1 | 40 mm |
| Pinnoite | WC/C |
| L | 13 mm |
| ⌀ d | 16 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Toleranssi | +0,08...+0,1 mm |
| Profiili | kuusiokolo |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Avaimenväli | 6 mm |
| Esiporausreiän ⌀ | 6.11 mm |
| L1 | 40 mm |
| Syöttö f ruostumattomalle teräkselle < 900 n/mm2 | 0,06 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293047 |
|---|---|
| EAN | 4062406785147 |