Profiilivetimen pidike tuuma ⌀ d = 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
CNC- ja perinteisiin koneisiin.
Erikoistarvikkeet
Asemointiapu (nro 293000) ja kuusiokoloavain (nro 293006).
MK-varren ajotappi voidaan tilata numerolla 293008 koossa MK2, MK3 ja MK4.
Huomautus
- Huom! Käytä aina sopivaa tapin ⌀:a.
- Muita varren liitäntöjä pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Sisäinen jäähdytys | ei |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiilisorvaustyökalu |
| ⌀ d | 8 mm |
| L | 38 mm |
| Varren pituus ls | 50 mm |
| ⌀ d | 8 mm |
| Varren tyyppi | Sylinterimäinen varsi |
| Halkaisija ⌀ | 33 mm |
| Varren koko | 1 tuuma |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293070 |
|---|---|
| EAN | 4062406128999 |