Pidin profiilitaltalle, metrinen ⌀ d = 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
CNC- ja perinteisille koneille.
Lisävarusteet
Paikoitusapu (nro 293000) ja kuusiokoloavain (nro 293006).
MK-varren vetäjä voidaan tilata numerolla 293008 kokoluokissa MK2, MK3 ja MK4.
Huomautus
- Huom! Käytä aina sopivaa tappihalkaisijaa (⌀).
- Muut varsi-/liitäntätyypit pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Sisäinen jäähdytys | ei |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitos-/uratyökalut |
| ⌀ d | 8 mm |
| Sisäinen | ei |
| Varren tyyppi | Lieriövarsi. |
| Varren mitat | 25 |
| Varren halkaisija ds | 25 mm |
| Varren pituus ls | 50 mm |
| ⌀ d | 8 mm |
| Varren tyyppi | Sylinterivarsi |
| Halkaisija ⌀ | 33 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293020 |
|---|---|
| EAN | 4045197945914 |