Pidin profiilitaltalle, metrinen ⌀ d = 16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
CNC- ja konventionaalisiin koneisiin.
Erikoistarvikkeet
Asemointiapu (nro 293000) ja kuusiokoloavain (nro 293006).
MK-varren vetäjä voidaan tilata numerolla 293008 kokoluokissa MK2, MK3 ja MK4.
Huomautus
- Huom! Käytä aina sopivaa männän ⌀:tä.
- Muut varren liitännät pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Sisäinen jäähdytys | ei |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitos-/saumaustyökalut |
| ⌀ d | 16 mm |
| Sisäinen | ei |
| Varren tyyppi | MK4 |
| Varren mitat | MK4 |
| L | 76 mm |
| Varren pituus ls | 109 mm |
| ⌀ d | 16 mm |
| Varren tyyppi | MK4 |
| Halkaisija ⌀ | 58 mm |
| Pitimen koko | MK4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293026 |
|---|---|
| EAN | 4045197946126 |