Profiilivedintappi-/vetokoiran pidin, tuuma ⌀ d = 16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
CNC- ja perinteisille koneille.
Erikoisvarusteet
Asetusapulaite (nro 293000) ja kuusiokoloavain (nro 293006).
MK-varren vetäjä voidaan tilata numerolla 293008 ko’oissa MK2, MK3 ja MK4.
Huomautus
- Huom! Käytä aina sopivaa männän ⌀:aa.
- Muut varreliitännät pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Sisäinen jäähdytys | ei |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiilipistotyökalut |
| ⌀ d | 16 mm |
| Varren pituus ls | 50 mm |
| ⌀ d | 16 mm |
| Varren tyyppi | Sylinterivarsi |
| Halkaisija ⌀ | 58 mm |
| Varren koko | 1 tuuma |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293076 |
|---|---|
| EAN | 4062406129040 |